+90 312 394 3893 / 0546 590 62 88

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Passion Metal Çevre Tasarım Oyuncak İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında Ankara’da kurulmuş olup, iç ve dış mekan çöp kutusu, geri dönüşüm atık üniteleri, iç ve dış mekan oturma bankları, metal çocuk parkları, saksılıklar, kamelyalar, bisiklet parkları, oyun elemanları, piknik masaları ve dış mekan fitness aletleri üretimleri konusunda üstün malzeme ve üstün işçilik kalitesinin buluşma noktasıdır.
Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesinde yerini almakta olup işlerinde ustalaşmış ustlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile daha iyi ileriye yol almaktadır.
 Misyonumuz
Müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizin mekanlarına değer ve farklılık katan güvenli kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp üretmektir.Bu sayede ülkemizde yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmektedir.
Vizyonumuz
Yurtiçi çevre bilincinin gelişmesinde etkili rol oynamak alanında en çok tercih edilen marka olmak ve istihdam oranını her geçen stratejik dönemde daha da arttırmaktadır.
“HAYAL SİZDEN, ÜRETİM BİZDEN!”

Sitemap | Sitemap Image